Prihlásiť sa k odberu noviniek

Rozhodol som sa zostať verný

Kniha pre rozvedených Pri objenávke akciových kníh učtujeme poštovné.
Dostupnosť: Na sklade
€3,50
€0,50

Kríza manželstva, odlúčenie, rozvod... pravidelne sme svedkami toho, že láska sľubovaná naveky sa odrazu ponára do zničujúceho utrpenia.

 Autor knihy Thierry Maucour hovorí o svojich skúsenostiach z prežitej manželskej krízy a civilného rozvodu, ale aj o spôsobe, akým sa rozhodol zostať verný svojmu slovu, a predovšetkým Božiemu slovu. Jeho reč je priama, konkrétna, bez falošných zábran. To, čo by mohlo byť výkrikom, sa stáva výzvou, posolstvom, rozumnou úvahou pre bratov a sestry, ktorí sú rozvedení a majú špecifické problémy . Autor takto vyšliapava strmý chodník, aby poukázal na zmysel vernosti a jej pozitívne ovocie. (Množstvo teológov, rozličné sympóziá a pastoračné úpravy sa zaoberajú otázkou, ako chápať vernosť, ktorá živí manželský zväzok. Veď Ježiš hovorí o nerozlučiteľnom zväzku manželov veľmi dôrazne a Cirkev sa pridŕža jeho slov od počiatku svojej existencie.)

Spoznajte konkrétny život človeka, ktorý uviedol teóriu do praxe! Svedčí o nádeji, radosti a pokoji, ktorý to prinieslo jemu i jeho najbližším.

Špecifikácia
Autor Maucour Thierry
Vydavatel LÚČ
Počet strán 128
Formát 115 x 180
Väzba brožovaná
ISBN-13 9788071148838
ISBN-10 -