Prihlásiť sa k odberu noviniek

Výchova charakteru /6€/

Výchova charakteru je kniha pre rodičov, ktorí majú deti v tínedžerskom veku, ako aj pre samotných tínedžerov
Dostupnosť: Na sklade
€6,00

Výchova charakteru je kniha pre rodičov, ktorí majú deti v tínedžerskom veku, ako aj pre samotných tínedžerov. Môže im pomôcť navzájom sa poznať a zároveň lepšie spoznať seba samých. Ponúka tiež podnety, pomocou ktorých si možno zdokonaliť charakter. Veľa ľudí si myslí, že povaha sa nedá zmeniť, a preto sa nesnažia zdokonaľovať svoj charakter a vychovávať charakter svojich detí. Určite nie je zanedbateľné to, čo každý z nás dostal do vienka, ale aj napriek tomu výchova zostáva dôležitým prostriedkom pri formovaní nášho spôsobu bytia, charakteru a osobnosti. To, kým rodičia sú, čo robia a čo hovoria, deň po dni postupne stvárňuje charakter ich detí.

Čitateľ nájde v knihe podnety a myšlienky vyjadrené pozitívnym, komplexným, realistickým a príjemným štýlom, ktoré mu pomôžu zistiť, na čo sa má zamerať pri výchove charakteru svojho dieťaťa – tínedžera. Okrem toho tu nájde aj rady, praktické príklady, veselé príhody a skutočné príbehy.

Autor:  Alfonso Aguiló Pastrana sa narodil v Madride. Je stavebný inžinier. Od roku 1991 je podpredsedom Európskeho inštitútu výchovy (IEEE) a od roku 2007 predsedom Madridského združenia súkromných vzdelávacích inštitúcií (AMEPE) a členom Národného výkonného výboru španielskej konfederácie vzdelávacích inštitúcií. Vydal desať kníh z oblasti pedagogiky a antropológie a v rôznych časopisoch a publikáciách uverejnil vyše dvesto článkov venovaných tejto problematike. V roku 1999 založil portál www.interrogantes.net a od roku 2002 je riaditeľom školy Tajamar v Madride, ktorá v sebe zahŕňa základnú školu a gymnázium.

Vydalo vydavateľstvo  LÚČ  v spolupráci so Združením pre rozvoj rodiny www.akademiarodiny.sk

Špecifikácia
Vydavatel LÚČ
Počet strán 216
Formát 115 x 185 mm
Väzba brožovaná
ISBN-13 978-80-7114-973-6
ISBN-10 -