Prihlásiť sa k odberu noviniek

Chiara Corbella Petrillo. Narodili sme sa a už nikdy nezomrieme

Vzor hrdinskej matky a manželky v 21. storočí. Dostupný je aj titul Malé kroky, svedectvá tých, ktorý Chiaru sprevádzali
Dostupnosť: Vypredané
€6,80

Príbeh, ktorý má pre svoju silnú výpovednú hodnotu všetky atribúty silnej „story“, určenej nielen úzkemu okruhu priateľov a známych. Vďaka moderným komunikačným technológiám už dnes oslovuje ľudí na celom svete. Kto bola táto sympatická, vždy usmiata mladá žena? Zomrela 13. júna 2012 po oddialenej liečbe, ktorá by jej skôr azda mohla zachrániť život. Liečbu podstúpila neskôr preto, aby mohla donosiť svoje dieťa, syna Františka, ktorý sa narodil rok predtým ako pekné a zdravé dieťa. Chiara darovala život jednoznačným činom, pre ktorý sa rozhodla. Žila stravujúc svoj život v láske k druhým. Svojím postojom v chorobe a svojím rozhodnutím sa pre život dieťaťa dala všetkým opravdivý príklad možnej a uskutočniteľnej životnej cesty. Nech nám jej príklad pomôže milovať život od počatia a chrániť ho! Nech nám všetkým pomáha v krízových situáciách, keď sa rozhoduje o živote a smrti počatých detí!

V predaji je aj nová kniha Malé kroky, obsahuje svedectva tých, ktorí Chiaru sprevádzali v posledných rokoch jej života. Vznikla na základe stretnutia, ktoré sa konalo 15. septembra 2013 v Assisi za účasti približne tisícdvesto poslucháčov, ktorým vyrozprávali svoje svedectvo manžel Enrico, Chiariny rodičia a sestra, jej priatelia – autori životopisnej knihy, jej ošetrujúci lekári a jej duchovný otec. Ich výpovede sú autentické, úprimné, literárne neupravené.

Špecifikácia
Autor Paccini Cristiana
Autor Troisi Simone
Vydavatel LÚČ
Počet strán 184, 16 strán farebná obrazová príloha
Formát 130 x 200
Väzba brožovaná
ISBN-13 9788071149552
ISBN-10 -