Prihlásiť sa k odberu noviniek

Malé kroky Chiara Corbella Petrillo svedectvá najbližších

Chiara Corbella Petrillo – Malé kroky
Dostupnosť: Na sklade
€6,00
€3,00

Mnohí ste si prečítali knihu, Chiara Corbella Petrillo – Narodili sme sa a viac nezomrieme. Je o Chiare, Talianke, ktorá zomrela v r. 2012 vo veku 28 rokov na rakovinu. Diagnostikovali jej ju v 5. mesia­ci tehotenstva. Predtým jej dve deti tesne po pôrode zomreli.

Nová kniha obsahuje svedectva tých, ktorí Chiaru sprevádzali v posledných rokoch jej života. Vznikla na základe stretnutia, ktoré sa konalo 15. septembra 2013 v Assisi za účasti približne tisícdvesto poslucháčov, ktorým vyrozprávali svoje svedectvo manžel Enrico, Chiariny rodičia a sestra, jej priatelia – autori životopisnej knihy, jej ošetrujúci lekári a jej duchovný otec. Ich výpovede sú autentické, úprimné, literárne neupravené.

Život a umieranie Chiary sú zdrojom zdrojom obrovského povzbudenia k prehĺbeniu viery, dodávajú veľkú nádej a silu prekonávať úskalia vlastného utrpenia, poukazujú na jeho zmysel.

Chiara Corbello Petrillo  „Keď chceš ísť k Pánovi, nesmieš utekať, ale ani kráčať príliš pomaly. Musíš si udržať stály, vytrvalý a najmä prítomný krok. Lebo ak budeš myslieť na minulosť a budúcnosť, unavíš sa. Ak však budeš počas svojho putovania myslieť len na malý možný krok, ktorý môžeš teraz urobiť, zrazu prídeš do cieľa a povieš: ´Dokázal som to! Neuveriteľné! Pane, ďakujem ti!´“

Špecifikácia
Vydavatel LÚČ, vydavateľské družstvo Bratislava
Počet strán 128
Formát 13 x 20 cm
Väzba brožovaná
ISBN-13 9788081791291
ISBN-10 -