Prihlásiť sa k odberu noviniek

Neobyčajne obyčajná

Životopisný román vhodný pre mládež a tiež aj birmovancov.
Dostupnosť: Na sklade
€8,00

Chcete sa lepšie zoznámiť so sv. Sestrou Faustínou a jej poslaním šíriť vo svete Božie Milosrdenstvo? Prečítajte si pútavý príbeh dvoch mladých dievčat, ktoré sa s Faustínou zoznámili takmer proti svojej vôli. Keď však začali pátrať po jej životných osudoch, neuspokojilo ich nič, len spoznať všetko o sv. Sestre Faustíne: o jej detstve, mladosti a o tom najpodstatnejšom v jej živote – ako a kde prijala od Ježiša posolstvo o Božom Milosrdenstve.

Autorkin prístup k téme je skutočne nezvyčajný. V knihe sa prelínajú autentické úryvky z Denníčka svätej Faustíny, svedectvá Faustíniných súčasníkov a myšlienkové pochody súčasných mladých dievčat Evy a Kataríny. Táto stavba diela spolu s vývojom deja zaručujú, že kniha uchváti pozornosť čitateľa.

Hodnotu knihy zvyšuje obrazová príloha, ktorá nám pomôže lepšie sa zoznámiť so sv. Sestrou Faustínou, na fotografiách sú zobrazené miesta kde žila.

 

Kniha sa číta " jedným dychom", lebo neopisuje len život a poslanie sv. Faustíny, ale postoj mladých ľudí žijúcich v 21. storočí k jej osobnosti a poslaniu. Hlavnou hrdinkou knihy nie je len sv. Faustína, 

ale aj  dve mladé dievčatá Eva a Katarína, ktoré sa akoby náhodou stretli so sväticou a sú ňou "očarené"...

Špecifikácia
Autor Sąsiadeková Jolanta
Vydavatel LÚČ
Počet strán 224
Formát 130 x 200
Väzba viazaná
ISBN-13 9788071147978
ISBN-10 8071147974